Nokia C6 - tapety - hry - videa

Tapety, hry, videa pro mobilní telefon Nokia C6 zcela zdarma. To je ale krásná věta, viď? Však jsi tu určitě kvůli ní, takže se pojď podívat, co všechno jsem Ti nachystala. Nejprve uvedu pár pěkných tapet, kterými si můžeš zkrášlit pozadí (v telefonu). Pak uvedu skvělé hry, kterými můžeš zabíjet nudu, kdykoli se Ti zlíbí. A nakonec se Ti předvedu v celé kráse, neboť dám prostor skvěle udělané video recenzi. Doufám, že se Ti zalíbím.

Ale aby tahle stránka nebyla totálně bezcenná, napíšu ti, kde se dají stáhnout pěkné tapety, kde seženeš super hry a nabídnu ti videa na kterých jsem já sama osobně.

Tapety

Nezapomeň, že rozlišení mého displeje je 360x640, takže stahuj tapety pouze a výhradně v tomto rozlišení. Nechceš přece, aby bylo Tvé pozadí rozmazané nebo zbytečně roztažené. Zde je ukázka tapet, které by se Ti mohli třeba líbit. Najdeš-li však červený odkaz dole pod nimi, máš vyhráno a můžeš si vybírat ze stovek motivů.

tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640

Tady je slíbený odkaz, kde nalezneš tapety 360x640. Z toho seznamu si určitě vybereš.

Hry

Herní nadšenče, i pro Tebe jsem si připravila odkaz ke stažení různých her zcela zdarma. Zabrusli do obchodu ovi.com a přijď mi dát vědět, jestli jsem Ti poradila dobře. Třeba se ozvi do diskusního fóra. Tvá Nokia C6. hry

Nechybí hodnocení her, komentáře a zevrubný popis. Dále jsou hry rozděleny do kategorií, takže si vybereš přesně tu, na kterou máš chuť.

Videa

Následuje hezky vytvořené a okomentovaná video recenze chlapů z mobilenet.cz, díky čemuž se na mě můžeš podívat ještě před samotným nákupem. Pokud Ti nebudu vyhovovat, nic se neděje, vpravo jsem vypsala několik svých kamarádů a kamarádek, se kterými se můžeš seznámit.

Nezapomeň mrknout do mého diskusního fóra kde budou kolovat informace typu: kde stahovat hry, aplikace, tapety, schémata a vše ostatní.