Nokia C6 - příslušenství

Vítej v sekci nazvanou příslušenství. Najdeš tady spoustu užitečných věcí, které Ti pomohou ochránit mobilní telefon Nokia C6 před zbytečným poškozením a zároveň vylepší jeho image. Samozřejmě jsou ceny porovnané od té nejnižší, takže nakupuješ zároveň i chytře! Díky porovnávači cen heureka.cz.

Stylový černý stylus Nokia C6

Jak jsem na sebe uvedla, můj displej je odporový, takže pokud chceš, abych reagovala naprosto přesně na každý Tvůj dotek, doporučuji použít tento černý stylus, který je navíc se šňůrkou, jež pomáhá k přichycení k telefonu.

originální stylus Nokia C6 black lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Náhradní baterie Nokia C6

Tahle baterie se do mě hodí naprosto skvěle, navíc bude možno ji nabíjet (minimálně) 1 200x, takže Ti bude nápomocna hodně dlouho. Pro ty, kteří baterii vybíjejí často a potřebují být ihned k dispozici.

Baterie Nokia BL-5CT lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Screenshield fólie na displej Nokia C6

Fólie na ochranu displeje se hodí vždycky, tak proč nevyužít ozkoušenou značku ScreenShield, která představuje maximální bezpečnost a ochranu displeje? Navíc je dodávána s doživotní zárukou, což bezesporu svědčí o její kvalitě. Je průhledná a povede se jí zakrýt už i vytvořené menší škrábance.

Screenshield fólie na displej pro Nokia C6-01 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Nokia CP-508

Precizně provedené černé kožené pouzdro, přímo vytvořené pro mobilní telefon Nokia C6. Slouží jako skvělý pomocník před nešťastnými pády a odřeninami.

Pouzdro Nokia CP-508 černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Drzák HAICOM pro Nokia C6

Ideální společník na cesty. Do tohoto držáku přesně vytvořeného pro mobilní telefon Nokia C6 zasuneš přístroj velmi lehce, přesto nabízí perfektní a pevné místo pro ukládání. Stačí už jen spustit navigaci, a já Tě ženským hlasem povedu (samozřejmě přesně) do cíle Tvé cesty.

Držák HAICOM Nokia C6 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>