Nokia C6 - moje výhody a nevýhody

Každá věc, člověk i zvíře má své výhody a nevýhody. Nejinak tomu je u mobilního telefonu Nokia C6. V následujících pár řádcích si spolu uvedeme různé plusy mínusy, které bohužel(dík) mám. Nikdo není dokonalý, takže pokud Ti nejsem moc sympatická, pokoukni se třeba po mých kamarádech (vypsala jsem je vpravo dole). Pakliže se chceš dozvědět něco víc, zabrusli do diskusního fóra.

Výhody

gps navigace Chceš se dozvědět mé výhody, kvůli kterým určitě stojím za zakoupení? Inu, nehledě na to, že jsem mobil elegán, disponuji také kvalitní čtyřřadou hardwarovou QWERTY klávesnicí, slušným dotykovým displejem s úhlopříčkou 3,2‘‘ a rozlišením 360x640 bodů, 5 MPx fotoaparát pro zachycení všech momentů ve Tvém životě. Dále nabídnu OVI obchod s tisíci aplikacemi, tapetami, schématy a hrami, aby ses už nikdy ve volné chvíli nenudil/a, doživotní GPS navigaci zdarma a výchozí obrazovku, na kterou si můžeš přidat jakýkoliv důležitý widget, kontakt, aplikaci, hru a tak dále. Důležitý je také oblíbený 3,5 mm jack konektor, díky kterému můžeš poslouchat muziku od rána do večera. Prohlížej díky mě soubory ve Wordu, Excelu a PowerPointu nebo Adobe PDF soubory. Poslední nespornou výhodou je poměr ceny a výkonu, za kterou si mě můžeš pořídit, aneb „za málo peněz hodně muziky“.

Nevýhody

Abych řekl pravdu, moc mě netěší, že musím uvést i své nevýhody, nicméně se nedá nic dělat, jdu na to. Co Tě u telefonu Nokia C6 nepotěší, je pomalý procesor (434 MHz je na dnešní dobu kvalitních dvoujader docela žalostné), po čase používání počítej s tím, že mi začne vrzat kryt baterie, symbian kvůli hardwarové klávesnici mám vyšší hmotnost, uvnitř mám pouze 200 MB vnitřní paměti, neumím se nabíjet přes USB, nabízím zastaraný (a pro mnoho uživatelů neoblíbený) Symbian. Další nevýhody (a nejen to) budou vypsány v diskusním fóru. Obětuj tedy 2 minuty Tvého života a přijď mě tam navštívit a podiskutovat. S pozdravem, Nokia C6.

Mám i vlastní fórum, takže zkus mrknout i tam, jestli někdo nepíše něco zajímavého. Případně mi tam napiš co se ti na mě líbí a naopak, co u mě nemáš rád. Tvoje Nokia C6.